Draaideurkast 100 x 80 cm
-
Art.1302
-
Levertijd:2-5 werkdagen
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
Beschrijving
De Draaideurkast H100 x B80 x D38 cm is een compacte en praktische opbergoplossing voor kantooromgevingen. Dankzij de stalen constructie is deze kast geschikt voor dagelijks gebruik.
De kast wordt gebruiksklaar geleverd en is voorzien van twee legborden, waardoor documenten en kantoorartikelen overzichtelijk opgeborgen kunnen worden. De inhoud is veilig af te sluiten met een slot.
Door het lage formaat is deze draaideurkast eenvoudig te plaatsen onder of naast een bureau, of te gebruiken als extra opbergmodule in de ruimte.
Afmetingen
- 100 x 80 x 38 cm
Eigenschappen
- 2 deuren met stangenvergrendeling
- Inclusief 2 legborden
- Geschikt voor laterale hangmappen
- Afsluitbaar met slot
- Verstevigde deuren met stootdoppen
- Deuren openen tot 180°
- Afgewerkt met krasvaste poedercoating
- Gebruiksklaar geleverd
| Hoogte | 100cm |
|---|---|
| Breedte | 80cm |
| Diepte | 38cm |
| Draagkracht | 50kg per legbord |
| Kleur | Zwart, Antraciet, Lichtgrijs, Wit, Zilver |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Type product | Draaideurkast |
| Aantal legborden | 2 legborden |
| Draagkracht per legbord (kg) | 50 |
| Gewicht (kg) | 30 |
| Materiaal | Staal |