Draaideurkast OfficeCity H180
-
Art.DK180C
-
Levertijd:2-5 werkdagen
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
Beschrijving
Draaideurkast OfficeCity 180 x 80 cm
De draaideurkast OfficeCity is een mooie stalen kantoorkast met twee draaideuren. Deze archiefkast wordt geleverd inclusief 4 laterale legborden, waarop u niet alleen ordners kunt plaatsen, maar waar u ook A4 hangmappen onder kunt hangen.
De kast is afsluitbaar met een slot waar 2 sleutels bijgeleverd worden. De draaideurkast is uit voorraad leverbaar. In deze kast van 180cm hoog heeft u plaats om vier rijen ordners boven elkaar te plaatsen.
Afmetingen
- Hoogte: 180 cm
- Breedte: 80 cm
- Diepte: 38 cm
Specificaties
- Eurolocks merkslot
- Met stangenvergrendeling
- Verstevigde deuren met stootdoppen, 180 graden te openen
- Afgewerkt met een krasvaste poedercoating
- Standaard geleverd inclusief systeemlegborden, geschikt voor laterale hangmappen
Levering
- De kast wordt gebruiksklaar bij u geleverd
| Hoogte | 180cm |
|---|---|
| Breedte | 80cm |
| Diepte | 38cm |
| Draagkracht | 50kg per legbord |
| Kleur | Zwart, Antraciet, Lichtgrijs, Wit, Zilver |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Type product | Draaideurkast |
| Aantal legborden | 4 legborden |
| Draagkracht per legbord (kg) | 50 |
| Gewicht (kg) | 42 |
| Materiaal | Staal |