Draaideurkast OfficeCity H195
-
Art.DK195C
-
Levertijd:2-5 werkdagen
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
Beschrijving
Draaideurkast OfficeCity H195
De draaideurkast OfficeCity H195 is een robuuste stalen kast met twee draaideuren en een strak design. Deze kantoorkast is ideaal voor het opbergen van ordners en hangmappen en past moeiteloos in iedere kantooromgeving.
De kast wordt geleverd met 4 verstelbare systeemlegborden, geschikt voor laterale hangmappen en tot 5 rijen ordners. Dankzij het Eurolocks-slot met 3-puntsvergrendeling en 2 sleutels is de inhoud veilig opgeborgen. De krasvaste poedercoating zorgt bovendien voor een lange levensduur.
Afmetingen
- H 195 × B 92 × D 42 cm
- Gewicht: ca. 55 kg
Eigenschappen
- Stevige, gelaste stalen constructie
- Verstevigde deuren met stootdoppen, 180° te openen
- Afgewerkt met krasvaste poedercoating
- Wordt gebruiksklaar geleverd
Specificaties
- Eurolocks merkslot met 3-puntsvergrendeling
- Inclusief 2 sleutels
- 4 systeemlegborden per kast, geschikt voor laterale hangmappen
- Geschikt voor 5 rijen ordners
- Legborden verstelbaar met een interval van 35 mm
- Legborden belastbaar tot 40 kg (verdeelde last)
Kleuren
Lichtgrijs, Zwart, Zilver, Wit, Antraciet
| Hoogte | 195cm |
|---|---|
| Breedte | 92cm |
| Diepte | 42cm |
| Draagkracht | 50kg per legbord |
| Kleur | Zwart, Antraciet, Grijs, Lichtgrijs, Wit |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Type product | Draaideurkast |
| Aantal legborden | 4 legborden |
| Draagkracht per legbord (kg) | 50 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Materiaal | Staal |