Fauteuil Sofia gestoffeerd
-
Art.434420
-
Levertijd:10-12 weken
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
Beschrijving
De fauteuil Sofia is een comfortabele en veelzijdige zitoplossing voor kantoor- en ontvangstruimtes. Dankzij het compacte formaat en de gesloten vorm biedt deze fauteuil een prettige zitplek voor dagelijks gebruik.
De fauteuil is gestoffeerd en zorgt voor een aangenaam zitcomfort tijdens gebruik. Het chromen onderstel biedt een stabiele basis en draagt bij aan een verzorgde en tijdloze uitstraling.
Door het ontwerp is de Sofia geschikt voor uiteenlopende toepassingen, zoals wachtruimtes, kantoren en lounges.
Kleuren
Zwart, geel, oranje, rood, lichtblauw, donkerblauw, groen, lichtgrijs en grijsbruin
Afmetingen
- Breedte: 75 cm
- Hoogte: 78 cm
- Diepte: 74 cm
Eigenschappen
- Gestoffeerde uitvoering
- Comfortabele zitting voor dagelijks gebruik
- Compact en veelzijdig ontwerp
- Chromen onderstel
- Geschikt voor kantoor- en ontvangstruimtes
- 2 jaar fabrieksgarantie
| Hoogte | 78cm |
|---|---|
| Breedte | 75cm |
| Diepte | 74cm |
| Merk | DeBerenn |
| Garantie | 2 jaar |
| Type product | Banken en Fauteuil |
| Gewicht (kg) | 31.5 |
| Materiaal | Stof |