Hoge vergadertafel Ypsilon vierkant
-
Art.BTS1010
-
Levertijd:2-5 werkdagen
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
De Hoge vergadertafel Ypsilon vierkant is een moderne tafel die goed tot zijn recht komt in diverse vergaderruimtes. Het design onderstel geeft de tafel een eigentijdse en rustige uitstraling.
Met een vaste hoogte van 110 cm is deze tafel geschikt voor staand overleg en dynamische vergaderingen. U heeft de keuze uit rechthoekige poten in combinatie met een vierkant blad of ronde poten met een afgerond blad, waardoor de uitstraling naar wens aangepast kan worden.
Het melamine blad zorgt voor een robuuste en duurzame afwerking en is eenvoudig schoon te houden, ook bij intensief gebruik.
Kleuren
- Blad: Wit, Beuken, Toscaans Noten, Eiken Licht, Eiken Donker, Eiken Robson, Eiken Naturel (licht reliëf)
- Onderstel: Zilver (RAL 9006), Zwart (RAL 9005), Wit (RAL 9010), Zandgeel (RAL 1002), Beige rood (RAL 3012), Bleekgroen (RAL 6021), Ombergrijs (RAL 7022), Zijdegrijs (RAL 7044), Crèmewit (RAL 9001)
Afmetingen
- Vaste hoogte: 110 cm
- 120 x 120 cm
- 160 x 160 cm
Eigenschappen
- Geschikt voor staand overleg en dynamische vergaderingen
- Keuze uit rechthoekige poten met vierkant blad of ronde poten met afgerond blad
- Blad voorzien van melamine toplaag
- Robuust en onderhoudsvriendelijk oppervlak
- Stabiel design onderstel
Let op: Niet alle voorgeboorde gaten komen overeen met het frame. U dient de meegeleverde houtschroeven zelf in het blad te schroeven.
| Hoogte | 110cm |
|---|---|
| Breedte | 120cm, 160cm |
| Diepte | 120cm, 160cm |
| Dikte blad | 25mm |
| Kleur blad | Beuken, Donker eiken, Licht eiken, Naturel eiken, Robson eiken, Toscaans Noten , Wit |
| Kleur onderstel | Beige rood , Bleekgroen, Cremewit, Ombergrijs, Wit, Zandgeel, Zijdegrijs, Zwart |
| Materiaal blad | Melamine |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk | PEFC, FSC |
| Type product | Vergadertafel |