Hoge vergadertafel Ypsilon
-
Art.BTS7030
-
Levertijd:2-5 werkdagen
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
De Hoge vergadertafel Ypsilon is een modern vormgegeven tafel met karakteristieke designpoten die goed tot zijn recht komt in uiteenlopende vergaderruimtes. Het ontwerp zorgt voor een rustige en eigentijdse uitstraling.
Met een vaste hoogte van 110 cm is deze tafel geschikt voor staand vergaderen of informeel overleg. U heeft de keuze uit rechthoekige poten met een vierkant blad of ronde poten met een afgerond blad, waardoor de uitstraling afgestemd kan worden op de ruimte.
Het melamine blad is duurzaam, eenvoudig te reinigen en bestand tegen dagelijks gebruik, wat de tafel geschikt maakt voor intensieve werkomgevingen.
Kleuren
- Blad: Wit, Beuken, Toscaans Noten, Eiken Licht, Eiken Donker, Eiken Robson, Eiken Naturel (licht reliëf)
- Onderstel: Zilver (RAL 9006), Zwart (RAL 9005), Wit (RAL 9010), Zandgeel (RAL 1002), Beige rood (RAL 3012), Bleekgroen (RAL 6021), Ombergrijs (RAL 7022), Zijdegrijs (RAL 7044), Crèmewit (RAL 9001)
Afmetingen
- Vaste hoogte: 110 cm
- 240 x 100 cm
- 240 x 120 cm
Eigenschappen
- Geschikt voor staand vergaderen en informeel overleg
- Keuze uit rechthoekige poten of ronde poten
- Melamine toplaag: duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- Stevig onderstel
Let op: Niet alle voorgeboorde gaten komen overeen met het frame. U dient de meegeleverde houtschroeven zelf in het blad te schroeven.
| Hoogte | 110cm |
|---|---|
| Breedte | 240cm |
| Diepte | 100cm, 120cm |
| Dikte blad | 25mm |
| Kleur blad | Beuken, Donker eiken, Licht eiken, Robson eiken, Toscaans Noten , Wit |
| Kleur onderstel | Aluminium, Beige rood , Bleekgroen, Cremewit, Ombergrijs, Wit, Zandgeel, Zijdegrijs, Zwart |
| Materiaal blad | Melamine |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerk | PEFC, FSC |
| Verrijdbaar | Nee |
| Type product | Vergadertafel |
| Dikte Blad (mm) | 25 |