Verrijdbare klaptafel Polva
-
Art.MDFTT1
-
Levertijd:4-6 weken
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
De verrijdbare klaptafel Polva is een flexibele en praktische tafel voor gebruik als bureau of vergadertafel. Dankzij het inklapbare ontwerp is de tafel eenvoudig op te bergen wanneer deze niet in gebruik is.
Het blad klapt horizontaal in, waardoor meerdere tafels compact naast elkaar geplaatst kunnen worden. In combinatie met de zwenkwielen met rem is de tafel gemakkelijk te verplaatsen en stabiel te positioneren in de ruimte.
Het melamine tafelblad heeft een vaste hoogte van 73,5 cm en een bladdikte van 25 mm. Het metalen onderstel is verkrijgbaar in wit of zwart en afgewerkt met geborstelde aluminium tenen, wat zorgt voor een verzorgde en moderne uitstraling.
Afmetingen
- Hoogte: 73,5 cm
- 140 × 70 cm
- 160 × 80 cm
- 180 × 80 cm
Kleuren
Blad: Wit, grijs, walnoot, kersen havanna, Robson eiken, Delano eiken, Logan eiken, Lindberg eiken en ahorn
Onderstel: Wit of zwart met geborstelde aluminium tenen
Eigenschappen
- Horizontaal inklapbaar tafelblad
- Verrijdbaar met zwenkwielen en rem
- Bladdikte: 25 mm
- Melamine werkblad
- Metalen onderstel
- Geschikt voor vergader- en werkruimtes
Goed om te weten
Deze tafel wordt geleverd zonder inserts. Het frame dient met houtschroeven aan het blad bevestigd te worden.
| Hoogte | 74cm |
|---|---|
| Breedte | 140cm, 160cm, 180cm |
| Diepte | 70cm, 80cm |
| Dikte blad | 25mm |
| Kleur blad | Ahorn, Delano eiken, Grijs, Kersen havanna, Lindberg eiken, Logan eiken, Robson eiken, Walnoot, Wit |
| Kleur onderstel | Aluminium, Wit, Zwart |
| Materiaal blad | Melamine |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Verrijdbaar | Ja |
| Type product | Klaptafel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte Blad (mm) | 25 |