Vergaderstoel ISOS
-
Art.7468
-
Levertijd:2-5 werkdagen
-
Meubelserie:
- Gratis levering v.a. €750
- Professionele bezorg- en montageservice
- Inspirerende showroom in Haarlem
Beschrijving
Vergaderstoel ISOS
De vergaderstoel ISOS is uitstekend geschikt voor het inrichten van vergader-, kantine- en conferentiezalen. De vergaderstoel is voorzien van slijtvaste stof zodat de stoel geschikt is voor langdurig en intensief gebruik. Door de vaste armleuningen en de ergonomisch gevormde zitting heeft stoel een aangenaam zitcomfort. Doordat de stoel is stapelbaar is tot maar liefst 10 stuks is gemakkelijk op te bergen.
Eigenschappen
- Stapelbaar tot 10 stuks
- Slijtvaste stof
- Ergonomisch gevormde zitting
- Vaste armleuningen
- Slijtvaste bekleding (90.000 Martindale)
Kleuren
- Stof: Zwart
- Frame: Zwart
Garantie
- 3 jaar fabrieksgarantie
Showroom
Op afspraak is deze stoel te proberen in onze showroom.
| Hoogte | 79,50cm |
|---|---|
| Breedte | 56cm |
| Diepte | 56cm |
| Draagkracht | 110kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Merk | OfficeCity |
| Zithoogte | 44cm |
| Garantie | 3 jaar |
| Type product | Vergaderstoel |
| Armsteunen | Vaste armsteunen |
| Type onderstel | 4-poots frame |
| Stapelbaar | Ja |
| Gewicht (kg) | 7 |